  • Pleaser STARDUST-1021C-7 Clr/Clr-RS 7 Inch Heel 2 3/4 Inch PF Lace Up Peep Toe Ankle Boot w/RS
7" Heel, 2 3/4" PF Lace Up Peep Toe Ankle Boot w/RS
Availability: Select a size below to check availability
Manufacturer: Pleaser USA
Manufacturer part number: STDUS1021C-7/C/M
Brand Pleaser
Name STARDUST-1021C-7
US 5
8.9 inch
22.6 cm
8.0 inch
20.4cm
n/a
6.2 inch
15.7 cm
3.7 lb
1.7 kg
UK 3
EU 36
US 6
9.2 inch
23.4 cm
8.4 inch
21.2cm
n/a
6.3 inch
16.1 cm
3.7 lb
1.7 kg
UK 4
EU 37
US 7
9.6 inch
24.4 cm
8.7 inch
22.0cm
6.5 inch
16.5 cm
UK 5
EU 38
US 8
9.9 inch
25.1 cm
9.0 inch
22.8cm
6.7 inch
16.9 cm
UK 6
EU 39
US 9
10.2 inch
25.9 cm
9.3 inch
23.6cm
6.8 inch
17.3 cm
UK 7
EU 40
US 10
10.5 inch
26.6 cm
9.6 inch
24.4cm
7.0 inch
17.7 cm
3.3 lb
1.5 kg
UK 8
EU 41
US 11
10.8 inch
27.4 cm
9.9 inch
25.2cm
7.1 inch
18.1 cm
3.3 lb
1.5 kg
UK 9
EU 42
US 12
11.0 inch
27.9 cm
10.2 inch
26.0cm
7.3 inch