7" Heel, 3" Textured PF Open Toe/Heel Lace-Up Fringe Ankle
Availability: Select a size below to check availability
Manufacturer: Pleaser USA
Manufacturer part number: SPEC1017RSF/C-S/C
Brand Pleaser
Name SPECTATOR-1017RSF
US 6
9.4 inch
23.8 cm
9.2 inch
23.5cm
n/a
6.9 inch
17.5 cm
4.0 lb
1.8 kg
UK 4
EU 37
US 7
9.6 inch
24.5 cm
9.5 inch
24.2cm
n/a
7.1 inch
18.0 cm
4.0 lb
1.8 kg
UK 5
EU 38
US 8
9.9 inch
25.2 cm
9.8 inch
24.9cm
7.3 inch
18.5 cm
UK 6
EU 39
US 9
10.2 inch
25.9 cm
10.1 inch
25.6cm
7.5 inch
19.0 cm
4.4 lb
2.0 kg
UK 7
EU 40
US 10
10.5 inch
26.6 cm
10.4 inch
26.4cm
7.7 inch